Deset důvodů,proč být kominíkem

10 důvodů, proč se stát kominíkem

Vlastní štětka, pořádné koule a výhled do výstřihů. Není to paráda? Umouněná profese však přináší mnohem víc, než by se mohlo na první pohled zdát! Zapište se na učiliště ještě dnes!

1) Nechejte se osahávat. Sáhnutí na kominíka přináší štěstí. Na jeho knoflík dvojnásob. Vyrazte proto před dívčí internát. Předtím se ovšem ujistěte, že jediný knoflík na vašem mundúru je ten hájící poklopec.

2) Doběhněte souseda. Položte skleněnou desku na komín sousedovi, za nímž leze vaše žena. Zespoda nic neuvidí, přesto mu zamoříte byt. Protentokrát ho vykouříte vy.

3) Zahrajte si na špióna. Chlupatá štětka (míněna součást vaší výbavy) skýtá dobrý prostor pro upevnění mikrofonu. Až budete čistit komíny v činžáku, dozvíte se v každém patře zajímavé informace.

4) Rozhlédněte se po kraji. Ze střech budete mít skvělý výhled do výstřihů nic netušících dam. Pravda, údržbář kanálů má čumendu lepší. Ale jen o chlup.

5) Vyberte si potomka, jakého chcete. Řadu komínů okupuje čáp. Chytněte ho po krkem a dostaňte z něj slib, že vám přinese inteligentní, zdravé dítě.

6) Získejte úctu. Kominíci bývají členy hasičského sboru. V baru proto vyprávějte, jakých náročných misí jste se s udatnými kolegy zúčastnili.

7) Udělejte si pohodlí. S mytím to nepřehánějte. Vymydlený kominík by vypadal jako flákač. Čím vetší nános sazí, tím lépe. A ušetříte za mýdlo.

8) Omračte okolí. Každého zaujme, že máte štětek, kolik chcete. A větší koule než vy také bude mít jenom málokdo.

9) Buďte za elegána. Sněhobílá čepice v kontrastu s černým úborem je natolik originální oblečení, že uspějete před jakoukoli módní policií.

10) Zažijte komedii. Žebřík na rameni nemotory je obehraným filmovým klišé. Zahrajte si na Chaplina a ve sklenářství se otáčejte jako korouhvička.


<!--
document.write('TOPlist');
//-->

<img src="http://toplist.cz/count.asp?id=1238987&logo=s" border="0"
alt="TOPlist" width="14" height="14" />

PR Články
www.uvodnik.cz
Moderní katalog odkazů


optimalizace PageRank.cz

Toplink - katalog odkazů