Scancore komíny-Montáž

Dánské komínové systemy.

Komínové systémy z Dánska přinášejí nové možnosti pro snadnou stavbu komínů. Díky použitému materiálu, pemzobetonu, již není třeba komín vložkovat a navíc jsou jednotlivé stavební elementy velmi lehké. Další výhodou komínových systémů Scancore je malý počet stavebních prvků. Kombinace nízké hmotnosti a malého počtu elementů výrazně snižuje náklady na přepravu i montáž komínového systému, čímž dochází k výraznému snížení ceny.

Nízká hmotnost a snadná stavba komínu
Komín je možné umístit 0 nebo 20 mm od hořlavých materiálů
Záruka 30 let na funkčnost komínového systému
Komíny pro kotle, krby i krbová kamna
Bez nutnosti vložkování
Nízká cena za pořízení, přepravu i instalaci
Získejte podrobnější informace o komínových systémech z Dánska a kontaktujte Scancore.

Komíny připravujeme individuálně pro každého zákazníka. Dodáme vám tedy kompletní montážní sadu, která obsahuje přesný počet tvárnic dle zadané výšky, komínový blok s vybíracími dvířky, blok s otvorem pro připojení kouřovodu, krycí desku, zděř i lepidlo na spojení všech elementů. Stavba komínu je díky tomu velmi jednoduchá a lze zvládnout svépomocí. Samozřejmě vám rádi zprostředkujeme proškolenou firmu, která komínový systém sestaví, provede revizi a poskytne vám kompletní poprodejní servis. Kontaktujte nás a dozvíte se více.

Pemzu na výrobu komínových systémů dovážíme z Islandu. Jedná se o ověřený materiál, který má nejen vynikající izolační vlastnosti, ale vyznačuje se vysokou odolností při vysokých teplotách a jeho nízká hmotnost výrazně usnadňuje stavbu komínu. Během 50 let výroby komínových systémů z pemzobetonu neměla naše mateřská společnost z Dánska jedinou reklamaci spojenou s funkčností komínu. Získejte jistotu a kontaktujte nás nyní.

Pro přesnou kalkulaci a dotazy využijte bezplatnou linku 800 33 77 77.

Kalkulační program na www.scancore.cz

Nabízíme Vám dopravu a montáž komínového systému Scancore v Usteckém a Středočeském kraji.
Kominík Abraham.